Hakkımızda

 

BANTAŞ Bandırma Ambalaj Sanayi ve Tic. A.Ş. Bandırma - Balıkesir  Asfaltı 8. km'de bulunan Kutu Oluşum ve Bandırma Örnek Sanayi Sitesi'nde bulunan Metal Ofset fabrikalarında en son teknolojiye sahip Metal Ofset baskı ve teneke kutu üretim hatları ile müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda gıdaya uygun peynir, zeytin, turşu, zeytinyağı, nebati yağ, madeni yağ ve boya sektörleri için teneke ambalaj üretmektedir.


    BANTAŞ A.Ş. ilk kurulduğu yıldan beri sektörlerindeki öncü ve lider konumdaki firmalara teneke ambalaj tedarik etmektedir. Ayrıca firmamız 10 yıldan beri ihracaat yapmakta ve ürün gönderdiğimiz ülke sayısı her geçen gün artmaktadır.

Hedefimiz; sürekli yenilenme, gelişme ve kaliteli ürün ve hizmetler sunarak Türkiye'de Metal Ofset ve Ambalaj sektöründe lider firma olmaktır.

Değerlerimiz...

Kalite
Yenilikçilik
Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Hijyen
İnsan Kaynağı
Stratejik Düşünme
Teknoloji
İşçi Sağlığı ve Güvenliği
Çevre
Sosyal Sorumluluk

Vizyonumuz...

Türkiye'de Metal Ofset ve Ambalaj sektöründe en yenilikçi, en yeterli ve en müşteri odaklı firma olmaktır.

Misyonumuz...

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına,gıda güvenliğine, kalite standartlarına, işçi sağlığı ve iş güvenliğine, çevre mevzuatına uygun olarak ileri teknolojik üretim hatlarımız ile Metal Ofset Baskı yapmak, teneke kutu ambalaj üretmek ve sürekli iyileşmeyi sağlayarak firmamıza ve ülkemize yeni değerler katmaktır.

                                                                                          Yıllar İtibari İle Bantaş'ın Kilometre Taşları